Türkiye de Viski Fiyatları 2023

En güncel viski fiyatları için en yakın adrese geldiğinizi afişe etmek isteriz. Özellikle 2023 senesinde gelen aşırı zamlardan sonrasında güncel fiyatları takip etmek enikonu cebir bir hale geldi. Fakat imdi web sitemiz yardımıyla en güncel viski fiyatları listelerine rahatlıkla ulaşabileceksiniz. İşte en güncel viski fiyatları.

En güncel viski fiyatları yukarıda gördüğünüz üzere. 2023 Temmuz kamerı üzere ileri olan zamlarla bu arada burada görmüş olduğunuz fiyatların da gün olabileceğini katiyen unutmayın. Eğer bu içecekleri mütemadi olarak tüketiyorsanız dikkat etmeniz müstelzim en önemli noktalardan bir tanesi bile bu içeceklere mütemadi olarak zam geliyor olmasıdır. Aydan ayak tabanı gelebilecek zamlar duraksız olarak almaçyı doğrusu sizi etkiliyor. Bu sebeple kendi stokunuzu tutmanız en mantıklı davranış olacaktır.

Black Ram Viski Ederı

black ram viski fiyatı : Black Ram 100’lük fiyatı son zamdan sonrasında 7 €, Black Ram 70’lik fiyat ise 5 € olarak fiyatlandırılıyor. Black Ram Viski, Bulgaristan’ın Vinprom Peshtera şirketi tarafından üretilen bir harman viski markasıdır. Viski, özel olarak hazırlanmış maltlanmış arpadan kuruluşlmaktadır ve İskoç ve Japon viski inşaat tekniklerine nazaran distile edilmektedir. En açık özelliği ise ortamında kullanılan İskoç suyudur. Tahıl viski gurubunda dünya kayran bu viskinin üretiminde mıgizem, çavdar, buğday, pirinç ve yulaf üzere ürünler kullanılmaktadır2. Black Ram Viski Bulgaristan’da üretilmektedir ve enikonu nobranca bir viskidir.

Black James Viski Ederı

black james viski fiyatı :  1 litre Black James viski fiyatı 400 TL dolayındadır. Viski inşaatı, maltlanmış arpa veya öbür tahılların fermantasyonu ve arkası sıra distilasyonu ile kuruluşlır. İskoçevet’da viski inşaatı için kullanılan maltlı arpa, İrlanda’da ise maltlı arpa ve öbür tahıllar kullanılır. Viski inşaatında kullanılan tahılın türüne nazaran viskinin tadı ve rengi bileğmedarımaişetebilir.

Dimple Viski Ederı

dimple viski fiyatı : 429 TL’den başlamış olan fiyatlarla sunuluyor. Dimple viski, İskoçevet’da üretilen bir premium viskidir. Blend olarak üretilir ve evetşlı malt viskileri ve grain viskileri kullanılarak oluşturulur. Piyasada fiyatı daha oranlı olan bir viski olarak kategorize edilir ve birmebzul anatomi tarafından beğenilen bir kâm profiline sahiptir.

Grants Viski Ederı

grants viski fiyat fiyatı : 140 TL’den başlamış olan fiyatlarla sunuluyor. Grants viski, İskoçevet’da Speyside bölgesinde dünya kayran bir destileryede üretilen ve hala aynı ocak tarafından üretilen bir viski markasıdır. Üretimi en dayanıklı olan viski türü denilebilir ve bekletildiği yıllara nazaran fiyatlandırılır. Grants viski, dünya çapında maruf bir viski markasıdır ve İskoç viskisi olarak teşhisnır.

Gentleman Jack Viski Ederı

gentleman jack viski fiyatı : 286 TL’den başlamış olan fiyatlarla sunuluyor.  Gentleman Jack viski, Jack Daniel’s markasının bir türüdür. Tennessee’bile üretilir ve öbür Jack Daniel’s viskilerinden farklı olarak iki kat damıtılır. Bu işlem, viskinin daha pürüzsüz ve uysal bir tada ehil olmasını sağlar. Gentleman Jack viski, meşe fıçılarda olgunlaştırılır ve vanilya, karamel ve badem aromaları içerir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir