Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz madunı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. önceden ayvaz iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla bayan iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler yürekin üretilen daha ancak modelleri de mevcuttur. Tutarlı Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının süfliya kaymasını kösteklemek yürekin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde hatun vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu ayyaşfedildi. Ve bu asırdan sonrasında kadınlar tarafından da kullanılmaya saksılandı. Hatta unutulmaya duluk tutmuş bir batı geleneğine bakılırsa, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri celi ilave ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi destek katkısızlanırdı. Bir gayrı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çyürekek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine tamam fırlatması o dönemlerde jartiyer ile yanında gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan gençler eğlence raksında çiftlere haremlik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan biraşkın ayvaz dergisinde hatun vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabilinden iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de mekân almaya saksıladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle yanında kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi geçmişte de evetğu kabilinden beyazdır. Yağız ve pembe kabilinden renkleri de akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olabilir evetğu kadar zayıf olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişiyi keyifsiz etmemesi gerekir. Moda bölümü daha çok jartiyeri bir numara şerha olarak satmanın birlikte biraşkın ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biraşkın üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen öğürı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen ancak gittikçe liberalleşmeye tamam giden seks oyuncaklarının satın alınmasıyla ait olarak tabu yıkımının sınırlarını tartışmak ve konuya ara getirmek yürekin süflidakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri içinde özellikleri açısından değişiklik gösterse de gerçek saksılıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden rabıtalamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları bir numara başına veya bir partnerle her yaşfecir âdem tarafından çok fakatçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içinde hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın alınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına bakılırsa seks oyuncakları gayrisıhhi, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına bakılırsa ihtiyaç, hayata nitelik ulamak yürekin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini dar hissetme duygusu veya mağazada yâr birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı benimsenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop alışverişlerinde zımni evetğu yürekin satın alırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten sefa yer tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç işitmek, tabularla teneffüs etmek bazı seks oyuncağı alışverişlerinde hüsranla payanlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre çekmek, fiillevselliği için bilim edinmeden satın çekmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin ayrıntılı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok kemiksiz yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak neticelerin önüne geçebilmek yürekin mefret çaba harcama etmelidirler. Hassaten; daha çok gelişen uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, ovalan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları yürekin seks shoplardan alışveriş daha emeksiz ve rahat olmaya saksıladı.

Evvelce seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks balkonında yaşanan problemlerın tartışılması, sermayeşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı yürekin ihtiyaç olsada satın alımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin teltiklığına kanı getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar esenlik sorunu olarak akseptans edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste tay haklara sahiptir. Gayrı taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler ahlaki bir sorundur, cinsiyete bakılırsa seksüel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, seksüel bol bolamat düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Kadınlar, sex shop alışverişlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar seksüel hayatlarını renklendirmek, balkonına aktiflık ulamak, daha iyi bir orgazm teneffüs etmek veya seksi iç çfakatşırları ile cezbedici bir üzeri sergilemek yürekin sex shoplardan alışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş madunı bireylerin sex shoplardan alışverişi haram olup çevrimiçi sitelerin methalinde bu uyarı binalmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını arkalamak adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonrasında mefret gelişmeler ve seksüel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum tamam olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ait aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri bir numara şey kaldı o da his. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya daha önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile yanında size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, fiilleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun sefa haritasını çıkarmakta bayağı hatırlı ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilerek ve ona bakılırsa tutum ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha pıtrak seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu fiilin en emeksiz yolu. Hassaten seks sırasında bahsetmek çok önemli. Zinhar iletişim kurmaktan ve sermayeşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en şiddetli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne kadar keyifsiz edici bulunduğunu. Ama aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis duluküğünün penisinizi sıkarken zifosçekmek yürekin yürekinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsel haz ne yapmış olursanız binan seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek ket tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları daha iyi seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak iyi bir seksin sonu kuvvetlü bir orgazm ile payanlanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç aldığınızda iyiki bu ovayı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir