Mega Serisi Gübre Serpme Makinaları

Üçkelleak Ziraat, ekincilik makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör üst Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri bâtınin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına muvafık olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Yaraşıklı alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli besin üretimi, giyecek ve barınma vasatını esenlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanlar ilkel ekincilik hayata geçirmeye kelleladı ancak hasetmüzde toplumun yalnızca çok önemsiz bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını hakkındalayacak tarımsal üretimle mücadelemaktadır. Makine ve ekipmanlar buna imkan tanılamamaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat istem ve ekincilik dalünün anbean çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına illet olmuşdolaşma. Teknoloji ile baş başa gelişen ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, otomatik ve yardımcı ekincilik makineleri üzere ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana için farklılıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. üste yalnızca ekincilik dalü değil, ülkenin dış satım hacmi de anbean artmaktadır.

Üçkelleak Ziraat , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve mualla üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en düzgün hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkırmızıışanı ile hareketli ve güçlü âdemoğlu kaynağına sahip olan Üçkelleak Ziraat, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık makine üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine munzam mesabe sağlayan Üçkelleak Ziraat; kesif Ar-Ge çkırmızıışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını sürekli yükseltmektedir. Kadimî ilerleme ve sıfır teltik üretim sistemi, Üçkelleak Ziraat ürünlerinin hem emlak süresince hem de emlak haricinde güvenilerek kullanılmasının kellelıca nedenidir. Üçkelleak Ziraat, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçkelleak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin muvafık ve istikrarlı bir şekilde dağıtımını esenlar.
Gübreyi ehliyetli ve sevap bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile fuzuli basma yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve mahsuldar bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sebebiyle toprak üzerinde daha azca efor harcama ederek çok daha esenlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın fuzuli olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sebebiyle çok daha esenlıklı sözır ve toprağınızdan daha aşkın semere ve göverti elde etmenize yardımcı olur.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması bâtınin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha mahsuldar bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en mefret ihtiyaçları olan gıda maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı esenlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayan gübrelerin yararlanmaı konusunda çok önemli ve ilgi edilmesi müstelzim bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha mahsuldar gerilar elde edebilirsiniz.

Üçkelleak Ziraat olarak bir diğer ürünümüz olan Traktör üst Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine hissetmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi ortam seviyesinden hissetmek ve bekleyen bir damperli kamyona evet da çıplak bir hendek hafriyatsına salmak bâtınin yaygın olarak kullanılır. üst yükleyici ile baş başa bir malzemeyi yere itmeden hissetmek mümkündür. üst yükleyiciler çoklukla istiflenmiş olan bir malzemeyi ortam seviyesinden hissetmek bâtınin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek hafriyatsı üzere alanlara salmak bâtınin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan eğin yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı üzere sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çızevcelabilir bir rabıtlantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değdavranıştirilebilir ve birokkalı ağababaşmanla da ferahletilebilir. Ana dahişenler çoklukla hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çkırmızııştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da deprem ettirilir. Teleskopik yükçülara için oranla az maliyetleri ve çok cephelilükleri de eğin yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör eğin yükleyiciler bâtınin tercih edilebilecek birokkalı üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın kurum gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem fiyat hem de kalite olarak kazanım esenlayabilir.
Üreticilerden satın ara sıra üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden Üçkelleak Ziraat’ın eğin yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek fen sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri olta bitkilerinin icma ve balyalama davranışlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu strüktürlması davranışlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçkelleak Ziraat olarak Ot Toplama Tırmıkları da ekincilik makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Askılı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Olta karma makinası, besi hayvancılığı veya mazot hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslemelik sırasında iş eşyaünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında ilgi etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine ilgi edilmediği dem efsaneviın mazotü ve etinden mahsul kırmızıınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk etap olarak beslemelik sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim bütün gıdaları vahit seferde alabilir ve daha düzgün beslenebilir. Olta karmanın strüktürlması efsaneviın tüketmesi müstelzim bütün gıdaları bir araya getirerek daha düzgün beslenmesine böylelikle daha aşkın mahsul almanızı esenlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile baş başa Olta Kompozit Makinaları da Üçkelleak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçkelleak Ziraat olarak emlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de evetğu üzere en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (Standart) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi strüktürsı zengin ve mahsuldar bir tarımsal üretim bâtınin mefret avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ekincilikı bâtınin önemli bir köprü davranışlevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha düzgün durumlara gelmesi bâtınin tarımsal dış satım noktasında Üçkelleak Ziraat olarak bütün çkırmızıışanlarımızın yardımsıyla baş başa
Üçkelleak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları veya devamını görmek için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir