MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine sürat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve ayrışık dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı baştan sona hakkındalayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabil bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta görev veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabil aplikasyon marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Başkaca genel ağ sitesi üzerinden ilgili taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde görev alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabil bir çok kıtada aplikasyon üzerinden neşriyat fail aplikasyon yevmi yüzlerce saat dinlenerek önem çehreünde İslamiyet’in elan hızlı tanınmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından strüktürlarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde el dışında canlı yaklaşan arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Başkaca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilgili videolar yayınlar yaparak el dışında bir çok insanoğlunun İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi strüktüryor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce lafız ettiriyor. Eserin bu denli ruhlu evetğu bilinmiş olduğu muhtevain aplikasyon ve sair sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut tutmak isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça lafız ettiren aplikasyon düpedüz görülmeye fehamet. İnternet sitesi baştan sona mobil uyuma ehil ve bir çok yabancı dilde görev verdiği muhtevain sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda genel ağ sitesi kadimî vüruttirilmekte ve kullanıma elan uygun bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çkırmızıışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan seda sanatkârmız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kırmızııyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en hayır şekilde söz gelişi edilmeye çkırmızıışılmaktadır.

Devir içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce kişi hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en hayır şekilde faydalanmaktadır. Zati aplikasyon marketlerden bakmış olduğunız dem uygulamanın noktaının ve indirilme orantıının ne denli mualla olduğunu görebilirsiniz. Buda erişmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması sahaında düpedüz dobra bir iş çıkadınp insanlara en hayır şekilde görev vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir