Kurma.Website

İnsanların yasevimliıkları özel anılarını, uzmanlık alanlarıyla katlarına çıkan kabiliyetlerini paylaşmalarını, ihtiyaç olduğunu düşündükleri bir alanda yahut dolaysız olarak şahsi isteklerini tatmin geçirmek derunin kullandıkları web sitelere blog denilmektedir. Bu mevzu karşı henüz detaylı bir şekilde vukuf kazanmak içim blog nedir adlı yazımı okuyabilirsiniz.

# Başlangıçlamadan önce hengâm kaybetmemeniz adına blog açmadan önce adlı yazımı okumanızı öneririm. “Sitemin adı ne olmalı henüz onu birlikte bilmiyorum” diyenler derunin bile blog ad önerileri yahut domain önerileri yazım tam size için.

Günümüzde blog mevzuları; kişilerin uzmanlık alanları, tetkik yetenekleri kadar belli bir amaçta yazılabileceği kadar; her sektörden yahut her fikirden biraz toparlayarak da website tekvin etmek mümkündür.

Kısaca bir zaman uygulayım bilimi konusunda vukuf sunulurken; gayrı zaman, siyasetle müntesip paylaşımları blog yürekğinize yakışır bir şekilde yapabilirsiniz. Bir zaman gitar çkabız konusunda video ve fotoğrafğraflı yayınlar yaparken; bir sonraki zaman rahatıllı telefon incelemesi yapabilirsiniz. Veya blogunuzu açarak ürünler satabilirsiniz.

Blog Oluşturma Ne Kadar Mevsimımı Düzenır?
Website fethetmek 2022 tarihinden itibaren imdi çok kolaylaştı. Yalnızca 25 dakikada sıfır vukuf ile sizinde blogacmak.com kadar bir siteniz kabil. Bu konuda henüz detaylı bir şekilde vukuf kazanmak derunin ne blog açılır yazımı okumanızı öneririm.

blog fethetmek hengâm almaz
Döneminızı matlup yalnızca şey domain adınızı ve dizaynınızı seçmek olacaktır. Eğer kafanızda zati bir domain (vadi adı) var ise o hengâm gülmeyen anlamda soruniniz hızlandı diyebilirim.

Bir web sitesi açmaktan öte blogun derunine okuyucunun sevilmiş olduğu yazıları yaymak, bu yazılara özgün video ve resimler dokunmak henüz uzun hengâm alacaktır. Gerçi yalnızca 10-15 dakikada makale yazıp yayınlayanlar da var. Kısaca bu süreyi ayarlamakta size kalmış gerçekte.

Ne Kadara Esrar Olabilir?
Bu sorune sarrafiyelamadan önce eminim aklınızdaki sorulardan biri “Bir web sitesi fethetmek derunin çok tıngır harcayacak mıyım?” dır.

blog fethetmek kaç tıngır
Cevap “Hayır” Web sitesi fethetmek derunin pekâlâ öyle güçlü miktarlarda tıngır harcamanıza ister yasak. Siteyi kendiniz açacağınız derunin dizayn ve kurulum maliyetlerini ödemiyorsunuz. Normalde piyasada 700-800 TL den kötüya örgülmayan bu hizmetin gerçekte maliyeti 1 almanak $20-25.

Yalnızca domain ve hosting derunin bir ücret ödeyeceksiniz. O da toplamda $22 kadar bir rakam tutacak. Kısaca maaş yalnızca $1-2 ödeyerek sitenizi açmış olacaksınız. Bunun derunin Hostinger‘in kampanyasından faydalanacağız. Bize almanak 20-25 Dolar kadar bir rakama doğacak. Nite mı? Burdan devam…

Blog Aç Ama Neden?
Esasta bunun bir çok sebebi kabil, ancak en popülerleri:

Evden tıngır edinim derunin kent fethetmek : Türkiye’bile bir çok blogger genel ağ üzerinden blog yazarak tıngır edinmek derunin web sitelerini kullanıyor. Yalnızca part-time bir iş olarak bileğil, bazıları bu hikâyeı tam zamanlı bir iş olarak görüyorlar. Özellikle internetten tıngır edinim konusunda en uygun yöntemlerden biri kent oluşturmak ve kent açmaktır.
1 sefer öğren 1000 sefer yap : Bir kez blog ne açılır öğrendikten sonrasında arkadaşınıza, dostunuza, mahelledeki herhangi bir iş yeri sahibine bloglar (siteler) açıp, bu soruni kendiniz derunin bir tıngır edinim yolu haline getirebilirsiniz.
Kendini rapor geçirmek derunin : Yalnızca blog yaymak, kendi duygularını sarrafiyekaları ile benimsemek derunin blog açanlarda var. Hatta bu kişiler gâh öyle popüler oluyorlar ki on binlerce zat tarafından siteleri takip ediliyor.
Varolan soruninizi imar etmek derunin : Blogları şahsi ve kurumsal olarak ikiye ayırabiliriz. Kurumsal sitelerde firmalar çok azca maliyetle detaylı bir şekilde yazdıkları derunerikler ile çok henüz lüks kesime ulaşırlar.
Blogger cereyan etmek derunin. “Blogger” yani blog sahibi kimesne kelimesi son günlerde toplumsal iletişim araçları kompradorlığı ile yayıldığından çok popüler bir kavram oldu. Bu kişiler gâh hayatlarını gâh ürün incelemelerini sayfalarında yayınlıyor ve acayip sayıda bir fanatik kitlesine sahip olabiliyorlar. Bir çok bloggerın bu sorunlerden güçlü reklam gelirleri elde ettikleri ortada.
Bunlar yeterli gelmediyse kent oluşturmak derunin 10 neden yazıma da bir faln derim.

website kurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir