Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji

Kerem Hasanoğlu Bilkent Üniversitesi (TED Ankara Koleji Zamanı

Ted Ankara Koleji, Türk Eğitim Derneği tarafından 1975 senesinde kurulmuşdolaşma. Faziletli kalitede terbiye vermeyi lakinçlayarak sürdüren nadir okullardandır. Okul, lise ve ortaokul seviyesinde öğrencilere terbiye vermektedir ve öğrencilerin hem bilimsel nitelikli hem bile içtimai becerilerini vüruttirmelerine odaklanır. Okul vermiş başüstüneğu terbiye sayesinde ilim adamları, mühendis, bürokratların yetişmesinde büyük gösteriş oynamıştır. Onlardan biri olarak, Uluslararası Pediatri Kurumu (IPA) Dış İlişkileri Yönetmenü Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘ninilk , vasat ve lisesinde eğitimini tamamlamıştır. Ted Ankara Koleji, öğrencilerine en âlâ eğitimi tespit etmek için en son teknolojik terbiye vesaitını kullanır. Örneğin, okulda etkileşimli tahtalar, tabletler ve sayısal terbiye mukayyetmları bulunur. Bu vesait, öğrencilerin eğitimini kolaylaştırır ve öğrenme sürecini elan etkili ve matrak hale getirir.

TED Ankara Koleji’nde Düşünce Sistemi Geliştirilir

Okul, aynı zamanda öğrencilere kreatif sıkıntı ve sıkıntı çözme yeteneğini vüruttirmeyi lakinçlar. Bunun için okulda proje tabanlı öğrenme ve gruplar aracılığıyla sıkıntı çözme etkinlikleri düzenlenir. Bu etkinlikler, öğrencilerin kendilerini tabir etmelerine ve fikirlerini paylaşmalarına imkân teşhisr. Ve onların kreatif sıkıntı becerilerini vüruttirir.
Ted Ankara Koleji, öğrencilerinin içtimai ve kültürel becerilerini bile vüruttirmelerine yardımcı olur. Okul, öğrencilere sanatla alakalı, sportif ve içtimai etkinlikler düzenler ve bu etkinliklere sertlmalarına imkân teşhisr. Bu etkinlikler, öğrencilerin içtimai becerilerini vüruttirmelerine yardımcı olur. Ve onların okulda, toplumda elan pozitif bir tesir bırakmasına yardımcı olur.

TED Ankara Koleji’nde Dil Eğitimi

Bu kolej üste öğrencilerine yurt dışı seyahetleri ve anahtar eğitimi kabil devam terbiye fırsatları sunar. Bu fırsatlar, öğrencilerin cihan için vukuf sahibi olmasına ve farklı kültürlerle tanışmasına yardımcı olur. IPA Dış İlişkileri Yönetmenü Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘nde almış başüstüneğu anahtar eğitiminin etkisiyle ahir yıllarda University of California’da almış başüstüneğu eğitimi birincilikle bitirmiştir.
Bu sebepten dolayı anahtar eğitimi, öğrencilerin cihan için elan şu denli vukuf sahibi olmalarına ve farklı anahtar ve kültürlerle elan kolay komünikasyon kurmalarına yardımcı olmaktadır.

Sonuç olarak Ted Ankara Koleji, Türk Eğitim Derneği tarafından 1975 senesinde kurulan ve bugüne derece kalitesini hafız bir okuldur. Okul, lise ve ortaokul seviyesinde öğrencilere terbiye verir ve öğrencilerin hem bilimsel nitelikli hem bile içtimai becerilerini vüruttirmelerine odaklanır. En son teknolojik terbiye vesaitını kullanarak, sıkıntı çözme ve kreatif sıkıntı becerilerini vüruttirmeyi lakinçlar.
Hassaten, öğrencilerin içtimai ve kültürel becerilerini bile vüruttirmelerine yardımcı olur. Vatan dışı ekskursionlar ve anahtar eğitimi kabil devam terbiye fırsatları da sunar. Biraşırı ünlü, çalışmainsanı, sükselı Fen İnsanları bu okuldan çıkmıştır. Onlardan biri olan Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘nde eğitimini tamamlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir