hostingadresi.com: Reseller

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde biricik bir sunucu üzerinde, sunucunun bant ferahliği ve fiziki gücüne nazaran bir araba nüshada hosting çitndırılabilir, kavlükarar gelimi ortalama bir ev bilgisayarından oluşturulacak bir sunucu 100 sayı linux hosting çitndırılabilirken markalı ve sunucu olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin standart ve yüce yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den bir araba hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Takdimci Bulundurma
Bu hizmette hizmeti sunucu bant ferahliği ya da seyrüsefer, şayet varsa canlılık ücreti şayet dilek ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak yazılı sınavm ve lisansların da ücretleri anlaştıynet ilgilı olarak sizin huzurlamanız gereken ücretlerdir, bunun haricinde fiziki olarak sunucuyu çtuzakışır durumda veri centera doğrulama geçirmek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Kolektif sunucularda da bu hizmet sunulabilir, esasen aldığınız hosting paketi bayi paketi ya da reseller adı şeşnda bulunmakta ve fevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada biricik ayırt size ilgilendiren bir sınır dahilinde bir den bir araba hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize harisabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Takdimci
Bu hizmette dilek ettiğiniz sunucu anlaşmanıza ilgilı olarak sizin adınıza temin edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını anlaşma bitiminde sunucunun size ilgilendiren olacağı tahüdünü verebilirler, uygun şartlarda fiziki makinanın ortalama maliyetini ve buna ilgilı olarak bant ferahliği ve canlılık ücretini ayrıca ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Tahminî Kiralık Takdimci
Bu hizmette dilek ettiğiniz sunucu anlaşmanıza ilgilı olarak sizin adınıza fiziki bir sunucu üzerinden fon paylaşımı yöntemi ile sağlamlanmaktadır. Burada kullanacağınız fon CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziki sunucu üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir