Formakustik.com.tr: Duvar C

Tavan profili, düzenüminyum kabil metallerden imal edilen profillerdir. Yararlanma açısından bayağı ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayan tavan profillerinin U ve C yetişmek üzere farklı seçenekleri vardır. Değişiklığın fiillevsellik bakımından önemli olduğunu bileğerlendirerek harekete olmak bayağı önemlidir. Bu nedenle bile tavan profili satın alarak beklentilerinize en bol şekilde cevap verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Gereken Detaylar
Alüminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri gerçek anlamda tatmin edici olsa da bazı beceri detayları kasti akım etmek gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak mutlaka bilmeniz gerekenler.

Üretim sözınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm arasında bileğfiilkenlik göstermektedir. Bu nedenle bile üretimde hangi sözınlık yeğleme ediliyorsa ona münasip bir kanunlar yapmak dosdoğru olacaktır. Üretim uzunluğuna bakıldığında standart gestalt 3000 mm’dir. Ancak projeye bağlı olarak 2000 mm ile 4000 mm kabil seçenekler bile yeğleme etmeniz mümkündür.

Siz bile projeye ve gereksinimleriniza nazaran bir kanunlar yaparak kaliteye aksetmek ister misiniz? O halde birinci sınıf tavan profili ürünlerimizden yarar bulmak adına tercihinizi yapmalkaloriız. Birinci sınıf, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı sağlayacak olan tavan profili alternatifleri muhtevain vakit kaybetmeden harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir