Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye eşış, dünya üzerinde mukannen alanlarda ülkemizi temaşa etmesiyle öne çıhun bir Marifet Insanı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak yalnızca başına öne çıhun en yetişkin miktarda ilaç karınerik patentinin gerçek sahibidir. Bu zamana denli yapmış oldukları buluşlar ve ilaç bölümünde çoğu yetişkin adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çkızılışmak istediği kayranı mübalağa etmek isteyen Alkoçlar, meyanğı Metehan Yeşil ile yanında kurmuş oldukları Ar-Ge isimli izlenceın umumi serıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanın bilgi acıarcığının indinde farklı etkenleri birleştirerek tezyit çkızılışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak dizgesel bir sentetik zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Ancak Ar-Ge projesiyle kalmak istemeyen kafaarı demeında ülkesini kadimî temaşa fail Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı berat kafavuruları ile de meşhurdur. 143 tane kafavurulmuş ve 280’den bir araba beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin indinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani evgin gelişen vakalarda hızlı sonuç kızılınmasını sağlayan testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Kulübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Marifet Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu bilim insanının desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle yanında yine bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Kayranında artık hak bir kompetan olmasıyla yanında kimsenin ayırt edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda yetişkin bir öneme sahip olan Alkoçlar, Dünya çapında görev edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk el güruhlen flavonol glikozit esaslı geçmek üzere antiviral daşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Besin, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu daşke tam olarak 21 pare de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise umum beyninde en çok berat kafavurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Marifet Insanı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çkızılışmalarla insaniyet tarihine faydasını hiç yarım yamalak etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı yapısı yardımıyla kıvrak anlayışlere her yıl imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü neticelar elde etse da asla çkızılışmalarından vazgeçmemiş kadimî olarak kendisini Marifet dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle dokunmabana terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez yanında geçmek üzere otama yuğrunda geliştirdiği daşkeleri keşfederek insaniyet tarihine yetişkin bir himmetı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde sert bilinmese de temelı kıymettar molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek uzatmak gerekirse PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan çelimlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının kıymeti ise takribî olarak 3 Milyon Dolardır. Ancak malum şeylerin üzerinde çkızılışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çkızılışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkızılışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde mevcut birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu işte de muvaffakiyetlı olmuştur. Hiçbir kötü (kat el) özelliği namevcut bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de elan sonra ise 25’e doğru ülkede izinı alınmıştır. Birlik çkızılışmalarına tam odak çkızılışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten de muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sırf Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde de biraşırı şirketin müşareket ve müessis kadrosunda görev almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Partner Sahibi ve Teknolojiden mesul serıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve mevduat ara bulucuyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul serıdır.
şimal Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Başkan Yordamsıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma isimli bir Eczanenin Dümen Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve geliştirdiği onlarca daşkenin indinde insanoğluna yarayacak anlayışler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle yevmi hayatta katıkların geçmesi karınin mukannen bir devirı beklesek da kimiları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de karınerisinden basit bir şekilde otama edebilmek karınin bu kullanılıyor. Hassaten cinsî anlayışlev bozukluğunu da otama etmek karınin kullanılmaktadır. Ancak bununla kalmamış tehlikee karşı mukavemetli ve çelimlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere sahip olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli berat kafavurularının 2000 adetine doğruın gerçek sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı anlayışleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çkızılışsalar da Alkoçlar her devir kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala meşru haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sebebiyle uzun mevkut kapanmalara ve içtimai hayattan münezzeh zaruri ev bark istirahatlarine sunulan mütebaki dünya toplumlarında biraşırı alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir güç kazanmış durumda.

Mevzuyla alakadar görüşünü beyan fail Spektral Holding Dümen Oturmuş Eşserı Erdal Can Alkoçlar bu yarıyıl ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı ıztırari olarak artması özellikle kişisel bilişim ve teknolojik alet inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce lazım ilaç, lazım mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık alakadar sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz adına yapılabilecek en yakınlarında katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç bölümünün önde mevrut adı olarak öne çıkmaktadır. Marifet Insanı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine yetişkin miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna nüsha çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz adına da yetişkin gelişmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin müessis meyanğıdır ve aynı zamanda serıdır. Ülkemizde görev kayran başka bilim adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok yetişkin bir miktarda farmasötik daşen patentinin gerçek sahibi olması ve kafavurusunu ilk yapan isim olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı girizgâhimler ve bulmuş olduğu molekülleri umumi olarak insanlığın gerçek fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana kayranında çkızılışmalarını kadimî degajeleterek kadimî faydası dokunmaktadır. Türkiye’de biraşırı yol Türkiye Senenin Marifet Insanı ödülüne layık görülmüştür. Ancak ülkemizde değil yurt haricinde yani küresel anlamda da biraşırı ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı çareların önlığını almıştır. ılımlığı olan Metehan Yeşil ile yanında kıvrak anlayışlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çkızılışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz karınin yararlı olmasını düşündüğü çarelarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı anlayışe yarayacak çareları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabil bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabil kavramlar biraşırı farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken nüsha faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye kafaladı.

Ülkemizde çalışkanlık gösteren ve bu alanda çkızılışmaları mevcut Spektral Plasman Bankası Eş Başkanı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir eklenmiş şayan yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik kayranındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda görev kayran bir zer sahası ile yanında kafalatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki bedel değanlayışikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun mıhlı şayan yahut miktara sahip “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Plasman Bankası Başkan Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Tabur’a basıcı uyuşturucu ruhsatları ile katkısızlanabileceğine dikkat çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Tabur uyuşturucu ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak meşru madun yapısı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakadar de bilgi veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni hak modülü(staking) projemize daimî güvence olarak anlayıştiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit işletme izinını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir uygulayım güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Ifade No.akarsu ve 18.06.2020 yayın tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası geçmek üzere iki sınai hammadde uyuşturucu sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen ovalı açıklamada mütalaalerine görev verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sıhhatli Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye yetişkin eklenmiş şayan mizan potansiyeline sahip olduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve ün yalıtımı lüzumlu olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gelgelını gerçekleştirdiğimiz pomza uyuşturucu sahasının ise doğal malzeme yapısındaki vahiluklar yardımıyla etkili derecede ısı ve ün yalıtımı özelliklerine sahip. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan etkili oranlarda yalıtım katkısızlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik yer planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili uyuşturucu sahalarının meyan vadede CRIRSCO kriterlerine makul rezerv sabitleme raporları düzenlenerek çecik yerı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada görev kayran detaylara bakılırsa antrparantez, TBY Holding sabık kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Dirimlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir