Bahçe Teli İle Hayvan Zararlarına Karşı Korunma

Bahçe Teli, bahçenizi, arsanızı evet da kent bahçelerini emin bir şekilde sınırlayan telgraf sistemidir. Ekseriyetle galvanizli çelik tellerden oluşur ve bahçenin etrafına yerleştirilir. Bahçe telleri en önemli amacı güvenlik esenlamaktır. Bahçenize giren çıkarken denetçi etmeden geçmenin engellenmesi bile farklı bir ammaçtır.

Bahçe teli yeğleme edilirken dikkat edilmesi gereken birkaç önemli radde vardır. Öncelikle malzemenin kalitesi ve dayanıklılığı önemlidir. Bahçenin boyutuna için yakın telleri yeğleme etmek bile dikkat edilmesi gereken bir kriterdir. Hassaten güzel duyu görünüm bile kaynak önünde bulundurulmalıdır. Bahçe telleri hatta, hayvanların bahçeye girmesini karışmak, bitkilere hüsran vermesini önlemek ve çocukların bahçenin çevresinde gezinmelerini karışmak için bile kullanılabilir.

Bahçe Teli Seçenekleri

Fiyatları

Galvanizli Çelik Bahçe Teli

5-15 TL / metre

PVC Kaplı Bahçe Teli

10-25 TL / metre

Desenli Bahçe Teli

20-40 TL / metre

Bahçe Teli kurulumu oldukça kolaydır. Öncelikle teller bahçe boyunca uzanacak şekilde planlanmalıdır. Peşi sıra telgraf direkleri belirli aralıklarla zemine monte edilmelidir. Bu muamele çok kolayca olmasa da birkaç nüfus birkaç saatte kurulumu tamamlayabilir. Bahçe telleri hizmetı dair da oldukça basittir. Bahçe boyunca uzanmış teller yalnızca dönem dönem denetçi edilmelidir. Eğer bir telgraf kırılırsa evet da hasar görürse bileğemektirilmelidir.

Bahçe Teli Seçerken Ilgi Edilmesi Gerekenler

Bir bahçe, bir evin en kalburüstü kısmıdır. Bahçenizi çevreleyen bahçe teli, bahçenizin dizaynı için önemli bir ayrıntıdır. Bahçe teli, bahçenize hem güzel duyu hem bile apotr bir katman esenlar. Bahçe teli seçerken dikkat edilmesi gereken bazı faktörler vardır. İlk olarak, https://www.telfence.com/ gibi bir web sitesinde bahçe telleri üzerine tetkik örgün. İnternet, bahçe teli seçerken en dobra kaynaktır. Ancak, bahçe teli seçerken dikkat edilmesi gereken faktörler şunlardır: malzeme, nitelik, yükseklik, metanet.

Bahçe teli seçimi için kullanılan malzeme önemlidir. Malzeme ne derece kaliteliyse, teli o derece dayanıklı olacaktır. Çinko, PVC, çelik, alüminyum üzere malzemeler bahçe teli üretiminde kullanılan malzemeler arasındadır. Bahçe telinin rengi bile önemlidir. Bahçenizdeki bitki ve çiçek renklerine geçim esenlamalıdır. Hassaten, bahçe telinin yüksekliği bile bahçenizin genel dizaynıyla uyumlu olmalıdır.

  • Bahçe telinin dayanıklılığı da önemlidir. Sonuçsuz koşullarına, sıcaklıklara, rutubet oranlarına dayanabilecek bir bahçe telini seçmelisiniz.
  • Bahçe teli kurulumu örgülması gereken bir emeklemdir. Kurulum uzmanlar tarafından örgülmalıdır. Kurulum sırasında bahçe telinin yakın açıda ve yakın yükseklikte kurulması gerekmektedir.

Bahçe teli yıkılmaz bir malzemeden örgülmış olabilir, ancak hizmetı örgülmalıdır. Bahçe telinin arı ve emin kalması için lazım bakımların örgülması gerekmektedir. Bahçe telinde meydana gelen tahribatların hızlı bir şekilde onarılması gerekmektedir. Bakım örgülması, bahçe telinin ömrünü uzatarak maddi açıdan kullanım esenlar.

Malzeme

Renk

Yükseklik

Metanet

Çinko

Beyaz

2.5m

Yaklaşık

PVC

Kahverengi

2m

Faziletli

Çelik

Siyah

1.5m

Az

Bahçenizi süsleyen bahçe telinin nitelik, yükseklik, malzeme ve metanet üzere faktörlere dikkat etmelisiniz. Bahçe telinin hizmetı bir zamanlar örgülmalıdır. Ihmal etmeyin, bahçe teliniz bahçenizi korumanın tarafı rabıta bir evin güvenilirliği derece önemlidir.

Çit Teli Nedir?

Çit teli, bahçe, toprak, hayvan çitnağı yahut gayrı alanların çevresini çevirmek için kullanılan bir yapı malzemesidir. Güvenliği sahip olmak, izinsiz methalleri önlemek yahut hayvanların ürediği düzlükı sınırlamak için çit telleri kullanılabilir.

Çit telleri, çeşitli malzemelerden örgülabilecek çok yönlü örgülardır. Bu telleri seçerken kullanışlılığı, uzun ömürlülüğü ve malzemenin kalitesini kaynak önünde bulundurmak önemlidir. En iyisini seçmek için https://www.telfence.com/ adresinden himmet alınabilir.

Çit telleri, evcil hayvanlara yahut gayrı hayvanlara hüsran vermeden bahçenizi yahut arazinizi korumaya yardımcı olabilir. Ancak, çit tellerinin uzun müddet yararlanmaı onların hizmetını gerektirir. Çit tellerini korumanın biryoğun yolu vardır bu nedenle bu tellerin uzun ömürlü olmasını sahip olmak için hizmetı savsama edilmemelidir.

Çit Teli Seçerken Nelere Ilgi Edilmeli?

Çit teli bir bahçe, toprak yahut insanların girmesine mezuniyet verilmemiş bir düzlükın sınırlarını tayin etmek için kullanılan bir bariyer malzemesidir. Hassaten özellikle hayvanların hapishane girmesini yasaklayıcı bir özelliği vardır. Evet çit teli seçimi kesinlikle örgülır? İşte, çit teli seçerken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar:

  • Kalite: Kaliteli çit telleri henüz uzun ömürlüdür ve henüz dayanıklıdır. İyi bir malzeme seçmek, ilerideki maliyetlerinizi azaltacaktır.
  • Gestalt: Çit teli boyu, çitinizin yüksekliğine sargılı olarak seçilmelidir. Bu kamet, çiti istediğiniz şekilde yükseltmenize imkân esenlar.
  • Malzeme: Çit teli farklı malzemelerden örgülabilir. Galvanizli çelik, alüminyum ve vinil / PVC çit telleri en pıtrak kullanılan malzemelerdir. Galvanizli çelik, dayanıklıdır ve uzun yıllar dayanabilir. Kızılüminyum, çelik derece dayanıklıdır ancak henüz hafiftir. Vinil / PVC malzemeleri ise henüz yavaş ve dizayn açısından henüz zariftir.

Eğer çit teli seçerken yukarıdaki faktörlere dikkat ederseniz, istediğiniz amaca münasip bir ürünü seçebilirsiniz. İnternet üzerinden biryoğun çit teli satıcısı bulunuyor. https://www.telfence.com/sizin için en münasip çit teli seçimi dair size yardımcı çıkmak için lazım tüm bilgileri sunabilir.

panel çit
çit teli
bahçe teli
bahçe çiti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir