Altın Takı Modelleri

Her zevke yaraşır altın zincir modelleri ve fiyatları

Muhtıra yaşamın en pop aksesuarlarından biri olan altın zincirler, tasarruf kolaylığı ile öne çıkıyor ve yüzyıllardır prestij, güç ve zarafet simgesi başüstüne. sarı, pembe veya beyaz altın kakmalar; Pırlantalı, taşlı evet da düz tasarımlı yüzlerce kolye modeli takı severlerin beğenisine sunuluyor. Ayrıca farklı ağırlık ve ayar derecelerinde her insanın kendine yaraşır bir manken bulması mümkündür. Özgün ve kaynak alıcı ağırlıklar arasında bayanların tarzını tamamlamanın sert çok yolu bulunuyor. Muhtıra tasarruf karınin düz bir tasarıma iye sportif altın zincirlerin yanı saf özel günlerde boynu süsleyen kolyeler bile her sene moda trendlerine bakarak tekrar yorumlanıyor.

Fakat dal bölgesini henüz şık gösteren safiha ve uzun altın kolye modelleri bile her dönemde epey revaçta. Kıyafetlerini aksesuarlarla tamamlamayı yeğleme eden beyler şık takı modellerini bile inceleyebilirler. Lafın zincirler ve madalyonlu modeller mert altın kolyelere aittir. Çocuklar ve bebekler karınin altın zincirler arasında nazar boncuklu, hayvan figürlü ve harfli tasarımlar öne çıkıyor. Ayrıca ağrı kesici ve doğal antibiyotik özelliği mevcut altın kehribar kolyeler bile bebeklerin diş çıkarma döneminde sıklıkla yeğleme ediliyor. Yılbaşı, veladet günleri, Anneler Sıraü ve evlilik yıldkatümlerinde sevdiklerinize bu ağırlıklardan birini dürü edebilirsiniz.

Hangi altın kolye modelleri şıklığınıza şıklık şimendifer?

Şıklığınıza zarafet katan altın kolyeler, bu kibar cevherin mahir ellerde özenle işlemlenmesinin sonucudur. Yüzlerce farklı seçeneği mevcut bu takı modelleri arasında geometrik şekiller, harfler, figürler ve taşlar öne çıkıyor. Muhtıra altın zincirlerin yanı saf özel günler karınin yeğleme edebileceğiniz kaynak alıcı modeller bile asıl anlamda kaynak alıcıdır. Tasarrufı Mezopotamya uygarlıklarının kültürlerine derece uzanan nazar boncuğu altın kolyeler, her sene yenilenen takı koleksiyonlarının eğer olmazsa olmazları arasında mevzi alıyor. Hatır işlemlemeli minimalist altın zincirler, kelebek figürleri, ufak tefek taşlar ve düz geometrik şekiller ferdî tarzınızı düz bir şekilde ortaya koyuyor.

Top altın kolyelerin hem geleneksel hem bile çağcıl tarzlara yaraşır zincir detaylı modelleri bulunmaktadır. Değerli zincir kolyeler, lahika olmadan ağırlıklabilen mücevher parçalarıdır. Hem erkeklerin hem bile bayanların gözdesi olan kolyeler arasında altın salyangoz ve kordon kolyeler, safiha oluşum işçiliğiyle öne çıkıyor. Balıksırtı desenli altın kolyeler bile uzun senelerdir pop olan zincir modelleri arasında mevzi alıyor. Son zamanlarda epey farklı tasavvur detayları karınerebilen yüzük altın zincirlerin tekli ve iç karıne modelleri bulunmaktadır. İsimlerin farklı tarzlarda işlemlendiği altın zincirler, kişiselleştirmeleri ile epey mantıklı bir dürü alternatifi olarak öne çıkıyor.

Çoğunluğu 22 ayar olan çerçeveli altın zincirler, befibiryerde ve tuğra altın zincir modelleri ile alay malay düğün ve nişan alırken elzem aksesuarlar arasında mevzi alıyor. Modern ve bediiyat dokunuşlarla şekillenen altın baget kolyelerin tasavvur aşamasında ekseriya kare kesimli ışıltılı taşlar kullanılıyor. Antika çağlardan beri ağırlıklan altın madalyon kolyeler, esbak tılsımlar ve kahramanlarla bezenmiştir. Farklı boyutlarda payetler mevcut altın kolyelerin saf zincir modelleri bile mevcuttur. Boncuk ve taşlarla da süslenebilen altın tabaklara ve toparlak kolyelere yazı eklenebilir.

Misal tasarıma iye bileziklerle akarsu yolu altın zincirler ağırlıklarak leziz bir kombinasyon oluşturulabilir. Öte yandan örgülü altın kolye ağırlıkmları da epey gösterişli. Gökçe taşlı altın kolyelerin tasavvur aşamasında turkuaz, safir ve topaz kabil kibar taşlar kullanılır. Pırlantaya özel anlaşma teknikleri ile şekil verilerek elde edilen pırlantalar, tektaş altın zincirleri düz ve zarafetli bir şekilde cicili biciliyor. Tabii ve rengarenk taşların kullanıldığı altın kolyeler sarı, kırmızı, mor, yeşil ve mavi tonlarında birokkalı cevherle bezeniyor. Bu ışıltılı taşların zihnî ve fiziksel sağlık üzerinde temelı yararlı etkileri başüstüneğuna inanılıyor.

Değerli zincir alırken nelere özen etmelisiniz?

Nazarünüze ve kalbinize hitap eden o eşsiz ağırlıkyı bulduğunuzda, onu bir an önce boynunuza takmayı imge etmeniz doğaldır. Size ömür boyu lezzet verecek bir kolye satın almadan önce birkaç önemli noktayı kaynak önünde bulundurmanızda kâr var. Öncelikle kurumsal ve kredili markalardan alışdoneş hayata geçirmeye özen gösterilmelidir. Ayrıca sert çok çeşidi ve yüzlerce modeli mevcut bu ağırlıkyı seçmeden önce renkler ve ayarlar hakkında vukuf edinilebiliyor. Değerliın karatı arttıkça saflığı ve gram kıymeti ile yumuşaklığı da artar. Bu nedenle kez işçiliği müstelzim temelı modeller yalnızca 14k kabil katışık cevher ile yapılabilmektedir.

Derece altın zincirlerin adetsı damgada bulunabilir. Örneğin üzerinde 750 rakamı olan bir kolye 18 karat olarak kabul edilir. Kızılışdoneş yaparken, ağırlık ve işleme hakkında da vukuf edinmelisiniz. Ara sıra dokunaklı görünen bir manken karıni boş üretildiği karınin beklediğinizden henüz ucuza fiyatlandırılabiliyor. İşçilik maliyetlerini uğratmak karınin kendi atölyesini kurmuş markaların ürünleri bile incelenebilir. Hanek, nişan kabil törenlerden önce ağırlıklara bakarken kolye ile alay malay yüzük ve küpe ağırlıkmlarını da inceleyebilirsiniz.

Sevdiklerinize altın bir kolye vermeden önce temelı modellerde mevzi kayran rakamların mealını öğrenmeniz hediyenizin tesirini arttırabilir. Örneğin yusufçuk, yekta eşliliğin, çiftler arasındaki sadıklığın ve sonsuz fazla sembolüdür. Ayrıca muhtıra olarak takmayı düşündüğünüz bir kolyenin kullanışlı ve erinçli olmasına özen etmelisiniz. Zincir ve sarkıtın dengesi kırılma, inhilal kabil problemlerin önüne geçer. Zincirler balıksırtı kabil bükülebildiği karınin bu modelleri kullanırken dikkatli olunmalıdır. Ayrıca temelı ağırlıklar yapısı gereği saça ve giysilere ağırlıklabileceği karınin özellikle yatmadan önce çıeşlmalıdır.

Değerli zincir çeşitleri ve fiyatları nelerdir?

Değerli yalnızca eşsiz bir mücevher bileğil, aynı zamanda kibar bir plasman aracı ve emtiadır. Bu nedenle altın zincir fiyatları, altının uluslararası borsalardaki bileğerine rabıtlı olarak az daha her ruz bileğişlemmektedir. Değerliın saflığını belirtmek karınin karat adı maruz bir kıymetiharbiye kullanılır. Bu bileğere bakarak 24 ayar saf altın cevherini temaşa etmektedir. Fakat bu metalin saf haliyle işlemlenmesi çok baskı başüstüneğu karınin 24 ayar şeşndan zincir veya küpe kabil takı çeşitleri yoktur.

Gümüş, bakır kabil kullanılan malzemelerin oranlarına bakarak 8, 14 ve 22 ayar şeşndan yapılan kolyeler bulunmaktadır. Derece aynı zamanda cevherin saflığını da belirlediğinden altın zincirlerin gram tutarlarını da vasıtasız etkiler. Buna bakarak saflık derecesi en yüce olan 22 ayar zincirlerin gram bileğerleri, zir ayar dereceli modellere bakarak henüz yüksektir. Değerli zincir tutarlarını etkileyen önemli faktörlerden biri bile işlemlemedir. Bu son basamak telkari ve tatlı metali işlemlerken, kez işçiliğinin tasarrufı epey yaygındır. Bu nedenle aynı sözınlık ve ağırlıktaki altın kolyeler arasında henüz azca işlemlemeli modeller henüz yaraşır fiyata iye olabiliyor.

Değerli takı çeşitleri karınin farklı renk seçenekleri bile bulunmaktadır. Çoğunlukla 18 ve 14 ayar olarak yapılan beyaz altın zincirler, özellikle pırlanta kabil berrak taşlarla süslenmiştir. Son yıllarda epey pop hale mevrut pembe altın kolyeler sert çok farklı tasarımla zıtmıza çıkıyor. Bakır cevheri bu ağırlıklara çok pop bir pembe renk verir. Hem plasman hem bile kibar bir dürü olarak bileğerlendirilebilecek çeşitler arasında çeyrek, masif ve 1 gram altın kolyeler mevzi alıyor. İşlenmemiş zincir altın olarak da bilinen bu modeller nakde çevrildiklerinde kıymetiharbiye kaybetmezler.

https://altintakimodelleri.com/
altın takı modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir